Entity split (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü
