Entity split (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Entity ID
id: ID Entitas
