Entity Synchronization (4.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Import
az: İmport

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: String
az: Mətn

en: Sort by
az: Sırala

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Offset
az: Ofset

en: Action type
az: Fəaliyyət növü

en: UI settings
az: UI parametrləri

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Entities
az: Entitilər
