Entity Taxonomy (1.0.0) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Page
hy: Էջ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Deleted term %name.
hy: Ջնջլ %name տերմը

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
hy: Դուք վստա՞հ եք, որ ցանկանում եք ջնջել %title բառարանի:

en: Deleted vocabulary %name.
hy: Ջնջել %name բառարանը :

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Language string ID
hy: Լեզվի տողի ID
