Entity Taxonomy (1.0.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: root
ne: मूल

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: node
ne: नोड
