Entity Taxonomy (1.0.2) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: root
gu: મૂળ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Exclude
gu: બાકાત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Vocabulary name
gu: શબ્દભંડોળ નુ નામ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Uses
gu: ઉપયોગો
