Entity Template (1.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Variable
az: Dəyişən

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Items
az: Elementlər

en: Provider
az: Provayder

en: Filters
az: Filtrlər

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Select
az: Seçin

en: Context
az: Kontekst

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
