Entity term (2.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: new
hy: նոր

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
