Entity term (2.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: new
lt: naujas

en: Add
lt: Pridėti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Other
lt: Kiti

en: Entity
lt: Esybė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas
