Entity term (2.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Remove
es: Eliminar

en: new
es: nuevo

en: Add
es: Agregar

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Other
es: Otro(s)

en: Entity
es: Entidad

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.
