Entity Theme Engine (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Theme
lt: Tema

en: Custom
lt: Savitas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Text format
lt: Teksto formatas
