Entity Theme Engine (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Category
az: Kateqoriya

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Text format
az: Mətn formatı
