Entity Tracer (1.0.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Up
fr: Haut

en: Down
fr: Bas

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Results
fr: Résultats

en: About
fr: À propos

en: Bundle
fr: Type

en: Uses
fr: Utilisations

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entities
fr: Entités
