Entity Translation Unified Form (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Language code
es: Código de idioma

en: Menu link title
es: Título del enlace del menú.

en: Current language
es: Idioma actual

en: Native language
es: Idioma nativo
