Entity Translation Unified Form (2.0.0-rc3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Language code
ru: Код языка

en: Menu link title
ru: Название ссылки меню

en: Current language
ru: Текущий язык

en: Native language
ru: Родной язык
