Entity Translation Unified Form (8.x-1.0-beta25) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: Current language
ca: Llengua actual

en: Native language
ca: Llengua en natiu
