Entity Translation Unified Form (8.x-1.0-beta26) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Menu link title
it: Titolo del link sul menu

en: Current language
it: Lingua attuale

en: Native language
it: Lingua nativa
