Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Reset
be: Скінуць

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Uses
be: Выкарыстанне
