Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Reset
es: Restablecer

en: Success
es: Éxito

en: Other
es: Otro(s)

en: Clone
es: Clonar

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Uses
es: Usos

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Clone @label
es: Clonar @label

en: of type
es: de tipo
