Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Other
lt: Kiti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Uses
lt: Naudoja

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: of type
lt: tipas
