Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Success
pt: Sucesso

en: Other
pt: Outro

en: Clone
pt: Clonar

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Uses
pt: Usos

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.

en: Clone @label
pt: Clonar @label

en: of type
pt: do tipo
