Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Reset
sv: Återställ

en: Other
sv: Övriga

en: Clone
sv: Klona

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Uses
sv: Använder

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: of type
sv: av typ
