Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Other
ug: باشقا

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
