Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Other
ca: Altres

en: Clone
ca: Clona

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Uses
ca: Usos

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: of type
ca: del tipus
