Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Other
eu: Bestea

en: Clone
eu: Klonatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Uses
eu: Erabilerak
