Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Success
hi: सफलता

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Uses
hi: उपयोग
