Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
