Entity Type Clone (Role clone also included) (3.0.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Uses
te: వాడుకలు
