Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Other
bo: གཞན

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
