Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Other
cs: Jiné

en: Clone
cs: Klonovat

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Uses
cs: Použití

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: of type
cs: typu
