Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Reset
he: איתחול

en: Success
he: הצלחה

en: Other
he: אחר

en: Clone
he: שכפול

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Uses
he: שימושים

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: of type
he: מסוג
