Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Endursetja

en: Clone
is: Klóna

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -
