Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Reset
ja: リセット

en: Other
ja: その他

en: Clone
ja: 複製

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Uses
ja: 機能

en: Clone @label
ja: @labelを複製

en: of type
ja: タイプ指定
