Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Success
nl: Succes

en: Other
nl: Andere

en: Clone
nl: Dupliceren

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Clone @label
nl: @label dupliceren

en: of type
nl: van het type
