Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Reset
ru: Сбросить

en: Success
ru: Успешно

en: Other
ru: Другое

en: Clone
ru: Клонировать

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Uses
ru: Использование

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Clone @label
ru: Клонировать @label

en: of type
ru: типа
