Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Success
sk: Úspech

en: Other
sk: Ostatné

en: Clone
sk: Klonovať

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Uses
sk: Používa
