Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Success
vi: Thành công

en: Other
vi: Khác

en: Clone
vi: Nhân bản

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Uses
vi: Sử dụng

en: of type
vi: thuộc kiểu
