Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Success
hu: Sikeres

en: Other
hu: Egyéb

en: Clone
hu: Klónozás

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Uses
hu: Használat

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Clone @label
hu: @label klónozása

en: of type
hu: típus
