Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
