Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
