Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Other
tr: Diğer

en: Clone
tr: Kopya

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Uses
tr: Kullanım

en: of type
tr: şu tipte
