Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Other
ar: آخر

en: Clone
ar: استنساخ

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Uses
ar: الاستخدامات
