Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Success
fa: موفقیت

en: Other
fa: ساير

en: Clone
fa: تکرار

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
