Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Success
fr: Succès

en: Other
fr: Autre

en: Clone
fr: Cloner

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Uses
fr: Utilisations

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Clone @label
fr: Cloner @label

en: of type
fr: de type
