Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Other
gl: Outro

en: Clone
gl: Clonar

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Uses
gl: Usos

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: of type
gl: de tipo
