Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Reset
hr: Poništi

en: Other
hr: Ostalo

en: Clone
hr: Kloniraj

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Uses
hr: Uporaba
