Entity Type Clone (Role clone also included) (4.0.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Other
id: Lainnya

en: Clone
id: Kloning

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Uses
id: Penggunaan

en: of type
id: pada tipe
