Entity Type Clone (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Reset
sv: Återställ

en: Other
sv: Övriga

en: Clone
sv: Klona

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: of type
sv: av typ
