Entity Type Clone (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Success
fr: Succès

en: Other
fr: Autre

en: Clone
fr: Cloner

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: of type
fr: de type

en: -select-
fr: -sélectionner-
