Entity Type Clone (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Success
hu: Sikeres

en: Other
hu: Egyéb

en: Clone
hu: Klónozás

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: of type
hu: típus
